производ дисплеј

Bluetooth стереоскопски слушалки се направени од увезените ООП / RD Bluetooth + EDR чип, кој може да се направи телефонски повик и да уживате стереоскопски музика, танц со звук тишина формираат срцето, HD квалитет на музички звуци поудобно и го прави вашиот чувствуваат совршена.

  • Bluetooth-мечка-уши headphone- (2)
  • МОЌТА НА БАНКИ
  • 1d01411111f2c
  • МОЌТА НА БАНКИ

повеќе производи

  • компанијата
  • понуда

Зошто Изберете нас

Fashione  Група копродукции, Ltd  е на високо-технолошкиот потфат се занимаваат со мобилни банки моќ, TWS слушалки, БТ слушалки, мобилен полнач и други мобилни додатоци R & D, производство и продажба. Со повеќе од 20.000 квадратни метри на индустриски простор на лице место и над 1100 службеници, ние е признат како еден од и доаѓаат производители на мобилни додатоци во индустријата. Резултати во 2014 година, Ние вработуваат талентирани членови на персоналот одговорен за спроведување на нашите во странство продажба, Со години на искуство и богата техничка resources.In принципот на "Опстанок од квалитет, развој на кредит", се фокусира на развој на производи и иновации зголемување на производот, да обезбеди најдобрите оригинални производи со конкурентни цени за клиентите. Нашиот тим е во состојба да обезбеди флексибилен ODM / OEM решенија за светско реноме клиенти на глобално ниво. Сите наши производи се специјално дизајнирани, да биде пренослив. Наша моќ банка со висок капацитет и брзо да се полнат со мобилен телефон, тоа би можело да се користи за Blackberry, iPhone, iPad, iPod, GPS и други дигитални комуникациски уреди, итн Мулти-функционални LED светилка ќе донесе повеќе енергија и радост за вашиот дигитален живот Нашите слушалки се модерни, Кристално чист звук со супер бас ќе ви даде навистина прекрасно време. Како што се движиме во 2020 година, ние веќе има воспоставено како влијателни присуство во технологијата на Вистинска безжични стерео (TWS) слушалки во индустријата.

компанијата Вести

Procedures of seeking for medical services

1. What’s the proper time for seeing a doctor? The 2019-nCoV pneumonia patient has the primary clinical manifestations of fever, lacking in strength, dry cough (respiratory symptom) and difficulty in breathing; the worsen 2019-nCoV pneumonia patient has the primary manifestations of acute respira...

Knowledge of 2019-nCoV

1. What is the 2019-nCoV? The coronavirus separated from the lower respiratory track of pneumonia patients with unknown cause in Wuhan is a novel coronavirus, which is designated as 2019-nCoV by WHO. 2. What kind of people are inclined to be infected by the 2019-nCoV? All people are inclined to b...

Household protection knowledge

1. How to keep yourself far away from the infection of 2019-nCoV when staying at home? (1) Improve the health consciousness, do moderate exercises, guarantee enough sleep, do not stay overnight and improve the personal immunity; (2) Maintain good personal health habits, cover the nose and mouth w...

  • USB кабел
  • безжични моќ банка (2)