ekran produkt

Bluetooth kufje stereoskopik është bërë nga importuar chip CSR / RD Bluetooth + EDR, e cila mund të bëjë telefonin e quajtur dhe gëzojnë muzikë stereoskopik, Dance me zë paqe formuar zemrën, tingujt muzikë me cilësi HD më të rehatshme dhe të bën të përsosur tuaj të ndjehen.

  • Bluetooth-mbajnë-veshi-headphone- (2)
  • POWER BANKS
  • 1d01411111f2c
  • POWER BANKS

më shumë Produkte

  • kompani
  • ofroj

pse na zgjodhet ne

Fashione  Group Co, Ltd  , është një sipërmarrje të teknologjisë së lartë që kanë të bëjnë në bankat celular pushtetit, kufje TWS, kufje BT, ngarkues celularë dhe pajisje tjera mobile R & D, prodhimit dhe shitjes. Me mbi 20.000 metra katror të hapësirës industriale dhe më shumë se 1100 shtabet në terren, ne ka qenë e njohur si një nga lart dhe që vijnë pajisje prodhuesit e lëvizshëm në industri. Gjetur në vitin 2014, Ne të punësojë anëtarë të talentuar stafi përgjegjës për kryerjen e shitjes tonë jashtë shtetit, Me vitet e eksperiencës dhe të pasur resources.In teknike parimin e "mbijetesës nga cilësisë, zhvillim me kredi", të përqëndrohet në zhvillimin e produktit dhe risi rritjet e produktit, për të siguruar produktet më të mira origjinale me çmime konkurruese për konsumatorët. Ekipi ynë është në gjendje të ofrojë fleksibël ODM / OEM zgjidhje për klientët famë botërore globalisht. Të gjitha prodhimet tona janë të dizajnuara posaçërisht, të jenë të lëvizshëm. banka jonë të energjisë me kapacitet të lartë dhe të shpejt të mbushur me telefon celular, ajo mund të përdoret për BlackBerry, iPhone, iPad, iPod, GPS dhe pajisje të tjera të komunikimit dixhital, etj LED elektrik dore Multi-funksional do të sjellë më shumë energji dhe gëzim për jetën tuaj dixhital kufje tona janë në modë, Crystal zë të qartë me super bass do t'ju japë kohë të vërtetë e mrekullueshme. Ndërsa ne jemi të nisej në vitin 2020, ne ka krijuar tashmë si një prani me ndikim në teknologjinë e Vërtetë Wireless Stereo (TWS) Headsets në industrinë.

Kompania News

Procedures of seeking for medical services

1. What’s the proper time for seeing a doctor? The 2019-nCoV pneumonia patient has the primary clinical manifestations of fever, lacking in strength, dry cough (respiratory symptom) and difficulty in breathing; the worsen 2019-nCoV pneumonia patient has the primary manifestations of acute respira...

Knowledge of 2019-nCoV

1. What is the 2019-nCoV? The coronavirus separated from the lower respiratory track of pneumonia patients with unknown cause in Wuhan is a novel coronavirus, which is designated as 2019-nCoV by WHO. 2. What kind of people are inclined to be infected by the 2019-nCoV? All people are inclined to b...

Household protection knowledge

1. How to keep yourself far away from the infection of 2019-nCoV when staying at home? (1) Improve the health consciousness, do moderate exercises, guarantee enough sleep, do not stay overnight and improve the personal immunity; (2) Maintain good personal health habits, cover the nose and mouth w...

  • USB kabllo
  • bankare tel energji (2)